Caféterras bij nacht - groene thee 100 gram - Café du Jour losse thee

- 1 stuk5,48
- 4 stuks5,32 21,28
- 8 stuks5,27 42,16
- 12 stuks5,22 62,64
- 16 stuks5,13 82,08
Caféterras bij nacht van Café du Jour is losse groene thee met stukjes banaan en aardbei en goudsbloembloesem, in een pak van 100 g. De smaak is zacht en fruitig, met een bloemig accent; de naam verwijst naar het schilderij van Vincent van Gogh. De thee bevat cafeïne en wordt geproduceerd in Duitsland. Je drinkt hem warm of, iets langer getrokken en afgekoeld, als fruitige ijsthee.
Caféterras bij nacht van Café du Jour is een losse groene thee met stukjes banaan en aardbei en goudsbloembloesem, in een pak van 100 g. De groene thee krijgt zo een zachte, fruitige smaak met een bloemig accent.
Samenstelling van Caféterras bij nacht
Caféterras bij nacht bestaat uit groene thee, banaan, stukjes aardbei, goudsbloembloesem en aroma. De thee wordt geproduceerd in Duitsland. Omdat de basis groene thee is, bevat Caféterras bij nacht cafeïne. De naam verwijst naar het schilderij Caféterras bij nacht van Vincent van Gogh.
Caféterras bij nacht zetten
Caféterras bij nacht zet je als losse thee in een theezeef, een theefilter of een theepot met ruimte voor de blaadjes. Gebruik 2 tot 3 g per tas van 200 ml en water van 75 tot 80 °C, en laat de thee 2 tot 3 minuten trekken. Zo komen banaan, aardbei en goudsbloembloesem goed vrij zonder dat de groene thee bitter wordt.
Caféterras bij nacht als ijsthee
Caféterras bij nacht is ook geschikt als ijsthee, omdat de fruitige tonen van banaan en aardbei koud goed overeind blijven. Laat de thee iets langer trekken dan normaal, laat hem afkoelen en schenk hem over ijsblokjes, eventueel met vers fruit.
Kenmerken van Caféterras bij nacht
- Merk: Café du Jour
- Soort: losse groene thee met fruit
- Samenstelling: groene thee, banaan, stukjes aardbei, goudsbloembloesem, aroma
- Inhoud: 100 g
- Cafeïne: ja
- Zetadvies: 2 tot 3 g per tas, 75 tot 80 °C, 2 tot 3 minuten
- Productie: Duitsland
- Geschikt voor: warme thee en ijsthee
Meer smaken vind je in de losse thee van Café du Jour.
| SKU | CDJ-VT-0075 |
|---|---|
| EAN | 8720598671551 |
| Merk | Café du Jour |
| Geproduceerd in | Duitsland |
| Volume / verpakking | 100 gram |
| Samenstelling | Groene Thee, banaan (banaan, suiker, honing, kokosolie), aroma, aardbei, goudsbloembloesem |
| Bevat cafeïne | Ja |





















