Café du Jour 100% arabica Mocca


Café du Jour 100% arabica Mocca is een licht zoete koffie van 100% arabica, medium en traag gebrand in de eigen branderij. De trage branding brengt subtiele chocoladetonen en een zachte smaak van mokka naar voren, in balans tussen karakter en zachtheid. Met intensiteit 6 op 13 is Mocca een veelzijdige koffie: je zet er een espresso, filterkoffie of cappuccino mee. De bonen zijn er per 250 g, 500 g of 1 kg.
Café du Jour Koffiebonen
De koffiebonen van het eigen merk van Café du Jour worden op kleine schaal door een specialistische brandmeester geroosterd. De bonen worden wekelijks gebrand en geleverd, de branddatum is dus altijd recent. Op het etiket van de verpakking staat de branddatum dan ook genoteerd.
Hersluitbare koffieverpakking
Of je nu 250 gram, 500 gram of een kilo Café du Jour koffiebonen koopt: ze zitten altijd in een speciale hersluitbare verpakking. De koffiezak is voorzien van een speciale hersluitbare rand zodat je de koffie altijd opnieuw luchtdicht kunt verpakken. Op de voorkant van elke zak zit een ventiel, dit zorgt ervoor dat er gassen en lucht uit de zak kunnen ontsnappen zonder dat er van buitenaf lucht terug de zak in kan stromen. Zo doen we er alles aan om de optimale versheid van je koffie te bewaren!
| SKU | CDJ-CDJMOCCA |
|---|---|
| Merk | Café du Jour |
| Geproduceerd in | Nederland |
| Koffiesoort | Koffiebonen, Gemalen koffie |
| Sterkte | 6 - Gemiddeld |
| Smaak | Chocoladeachtig, Nootachtig, Caramel |
| Blend | Arabica |
| Geschikt voor | Espresso, Filterkoffie, Cappuccino, Crema, Lungo, Latte |
| Zetmethode | Volautomaat, Halfautomaat, Snelfilter, Cafetière, Percolator |
| Bevat cafeïne | Ja |
| Koffiebranding | Medium |
| Maling | Turks, Espresso, Percolator, Snelfilter, Aeropress, Cafetière, Chemex |

















