Citroen & Gember - Rooibos thee 100 gram - Café du Jour losse thee

- 1 stuk4,27
- 4 stuks3,86 15,44
- 8 stuks3,82 30,56
- 12 stuks3,78 45,36
- 16 stuks3,71 59,36
Citroen en gember is een smaakervaring om nooit te vergeten!
Mengeling van gember en citroen op basis van rooibos thee.
Inhoud van de verpakking:
100 gram losse thee
Wat is Citroen & Gember Rooibos Thee?
Citroen gember rooibosthee van Café du Jour is een losse thee met een heldere, frisse smaak. De mengeling bestaat uit rooibos, gember en citroengras. Samen vormen ze een natuurlijke combinatie zonder kunstmatige toevoegingen.
Rooibosthee is van nature zacht van smaak en vormt een uitstekende basis voor kruidige en citrusachtige aroma's. De gember voegt warmte en pit toe, terwijl het citroengras zorgt voor een frisse, lichte toets. Het resultaat is een thee met karakter die zowel warm als koud goed smaakt.
Ingrediënten
- Rooibos
- Gember
- Citroengras
Voor wie geschikt?
Deze citroen gember rooibosthee is geschikt voor iedereen die houdt van een smaakvolle, natuurlijke thee. Of je nu 's ochtends wilt beginnen met iets fris of 's avonds wilt genieten van een warme kop thee, deze mengeling past op elk moment van de dag.
Theeliefhebbers die bewust kiezen voor natuurlijke ingrediënten en losse thee vinden in dit product een mooie keuze. De losse theevorm geeft je controle over de sterkte en zorgt voor een verse bereiding elke keer.
- Liefhebbers van frisse, kruidige smaken
- Mensen die bewust kiezen voor natuurlijke ingrediënten
- Theeliefhebbers die de voorkeur geven aan losse thee boven theezakjes
- Iedereen die op zoek is naar een smaakvolle thee voor overdag of 's avonds
Hoe gebruik je deze rooibosthee?
Losse thee bereiden is eenvoudig. Gebruik een theezeef, theefilter of theepot met inzeef en voeg de gewenste hoeveelheid losse thee toe. Giet er heet water over en laat de thee trekken naar jouw smaak.
Warm zetten
Gebruik ongeveer 2 tot 3 gram losse thee per kop van 200 ml. Giet water van rond de 95 graden erop en laat de thee 5 tot 7 minuten trekken. Rooibosthee wordt niet bitter bij langere trektijd, dus je kunt de sterkte rustig aanpassen aan jouw voorkeur.
Koud zetten
Deze citroen gember rooibosthee leent zich ook uitstekend voor koude bereiding. Zet een sterkere thee, laat afkoelen en voeg ijsblokjes toe. Of laat de thee een nacht koud trekken in de koelkast voor een verfijnde ijsthee. Met 100 gram losse thee maak je ongeveer 40 tot 50 koppen thee.
Kenmerken & specificaties
De Citroen & Gember Rooibosthee van Café du Jour wordt verpakt in Nederland. Hieronder vind je de belangrijkste productkenmerken op een rij.
- Inhoud: 100 gram losse thee
- Ingrediënten: rooibos*, gember*, citroengras*
- Formaat: losse thee
- Verpakt in Nederland
- Artikelnummer: CDJ-VT-0043
- Goed voor ongeveer 40 tot 50 koppen thee
Alternatieven & combinaties
Geniet je van de frisse smaak van citroen gember rooibosthee? Dan zijn er nog meer manieren om deze thee te ontdekken. Varieer met de trektijd voor een lichtere of sterkere kop, of combineer de thee met een schijfje verse citroen voor extra frisheid.
Als ijsthee is deze rooibosthee een verfrissende keuze op warme dagen. Voeg een takje verse munt toe voor een extra smaakdimensie. Café du Jour biedt ook andere losse theesoorten aan voor wie graag wisselt van smaak.
Bestel de Citroen & Gember Rooibosthee eenvoudig via de webshop van Café du Jour en ontdek het volledige assortiment losse thee. Een verpakking van 100 gram is goed voor ongeveer 40 tot 50 koppen, zodat je er lang van kunt genieten.
| SKU | CDJ-VT-0043 |
|---|---|
| EAN | 8720598671087 |
| Merk | Café du Jour |
| Geproduceerd in | Nederland |
| Volume / verpakking | 100 gram |
| Samenstelling | rooibos*, gember*, citroengras* |
| Bevat cafeïne | Nee |




















