Lavazza Gold proefpakket - koffiebonen - 2 x 1 kilo


47,72 Normale Prijs 50,38
Het Lavazza Gold proefpakket bevat twee pakken koffiebonen van 1 kg: Lavazza Qualità Oro en Lavazza Gold Selection. Qualità Oro is 100% arabica uit Midden- en Zuid-Amerika, zacht en bloemig, met een lichte, frisse zuurgraad. Gold Selection combineert arabica met robusta en smaakt zoet, met tonen van honing en amandel en een dikke crema. Beide melanges zijn medium gebrand en geschikt voor de volautomaat, espresso en cappuccino.
Het Lavazza Gold proefpakket bestaat uit twee pakken koffiebonen van elk 1 kg: Lavazza Qualità Oro en Lavazza Gold Selection, samen 2 kg. Met het pakket vergelijk je thuis een zachte melange van 100% arabica met een zoete melange van arabica en robusta, allebei medium gebrand.
Lavazza Qualità Oro: 100% arabica
Lavazza Qualità Oro is een melange van 100% arabica uit Midden- en Zuid-Amerika. De koffie heeft een zachte body, bloemige en fruitige tonen met een vleugje honing en chocolade, en een lichte, frisse zuurgraad. Qualità Oro is de mildste van de twee en valt eerder op door aroma dan door kracht. Je gebruikt de bonen voor espresso, lungo, filterkoffie en cappuccino.
Gold Selection: arabica en robusta
Gold Selection van Lavazza combineert arabica uit Midden- en Zuid-Amerika met robusta. De smaak is zoet en rond, met tonen van honing en amandel, een zachte zuurgraad en een romige afdronk. De robusta zorgt voor meer body en een dikke crema, waardoor Gold Selection voller smaakt dan Qualità Oro en goed samengaat met melk.
Beide melanges in de volautomaat
Qualità Oro en Gold Selection zijn allebei geschikt voor een volautomaat, een espressomachine met eigen molen en een losse koffiemolen. Wissel tussen de twee pakken om te proeven welke melange je verkiest als espresso en welke als cappuccino of gewone tas koffie. Meer combinaties vind je bij onze proefpakketten met koffiebonen.
Kenmerken van het Lavazza Gold proefpakket
- Merk: Lavazza
- Inhoud: 2 x 1 kg koffiebonen (2 kg)
- Koffie 1: Qualità Oro, 100% arabica uit Midden- en Zuid-Amerika, medium gebrand
- Koffie 2: Gold Selection, arabica en robusta, medium gebrand
- Smaak: Qualità Oro bloemig en fruitig; Gold Selection zoet, met honing en amandel
- Geschikt voor: volautomaat, espressomachine, espresso, cappuccino, filterkoffie
| SKU | CDJ-PKT-LAVORO2 |
|---|---|
| Merk | Lavazza |
| Geproduceerd in | Italië |

















