Landhaus Cafeïnevrij - gemalen koffie - 500 gram

- 1 stuk6,26
Landhaus Cafeïnevrij is filterfijn gemalen cafeïnevrije koffie in een verpakking van 500 g. De koffie smaakt rond en licht chocoladeachtig, met een volle body en intensiteit 3 op 13. De maling is bedoeld voor de filterkoffiezetter en de percolator, dus je hebt geen koffiemolen nodig. Zo drink je ook 's avonds een volwaardige tas filterkoffie met nauwelijks cafeïne.
Landhaus Cafeïnevrij is cafeïnevrije koffie (decaf) die al filterfijn gemalen is, in een verpakking van 500 g, voor de filterkoffiezetter en de percolator. De koffie heeft een ronde smaak met een licht chocoladeachtige toon en intensiteit 3 op 13 (gemiddeld) op de huisschaal van Café du Jour.
Smaak van Landhaus Cafeïnevrij
Landhaus Cafeïnevrij smaakt rond en evenwichtig, met een licht chocoladeachtige toon, een volle body en geen uitgesproken bitterheid. Het cafeïnevrij maken gebeurt vóór het branden; daarna worden de bonen op de gewone manier gebrand, zodat het grootste deel van het aroma bewaard blijft. Naast gewone filterkoffie is het verschil in smaak daardoor klein.
Hoeveel cafeïne zit er in Landhaus Cafeïnevrij?
Landhaus Cafeïnevrij bevat nog een heel kleine hoeveelheid cafeïne, want helemaal zonder cafeïne is koffie nooit. Cafeïnevrije koffie is zo een keuze voor wie 's avonds nog een tas koffie wil.
Zetten met Landhaus Cafeïnevrij
Landhaus Cafeïnevrij is filterfijn gemalen voor de klassieke filterkoffiezetter en de percolator, dus een koffiemolen heb je niet nodig. Als vuistregel neem je 7 tot 10 g koffie per 150 ml water; pas de hoeveelheid aan naar je eigen smaak. Voor een espressomachine is deze maling niet bedoeld. In een cafetière (French press) kan het, maar door de fijne maling krijg je meer gruis in je tas. Andere gemalen koffie vind je in het assortiment van Café du Jour.
Kenmerken van Landhaus Cafeïnevrij
- Productnaam: Landhaus Cafeïnevrij (Landhaus Entkoffeiniert)
- Soort: cafeïnevrije gemalen koffie
- Inhoud: 500 g
- Maling: filterfijn
- Intensiteit: 3 op 13 (gemiddeld)
- Smaak: rond, licht chocoladeachtig, volle body
- Geschikt voor: filterkoffiezetter, percolator
Bewaar de geopende verpakking goed afgesloten op een droge, donkere plek en niet in de ijskast. Liever cafeïnevrije bonen om zelf te malen? Kijk dan bij de cafeïnevrije koffiebonen.
| SKU | CDJ-LANDGEM-DEK500 |
|---|---|
| EAN | 8710435136206 |
| Geproduceerd in | Nederland |
| Koffiesoort | Gemalen koffie |
| Sterkte | 3 - Gemiddeld |
| Smaak | Chocoladeachtig |
| Variëteit | Blend Arabica/Robusta |
| Geschikt voor | Filterkoffie |
| Bevat cafeïne | Nee |
| Koffiebranding | Medium |
| Maling | Snelfilter |




















