
Lazarro Crema Schümli voordeeldoos

Lazarro Crema Schümli - koffiebonen - 8 x 1 kilo
Voordeeldoos met 8 × Lazarro Crema Schümli (koffiebonen, 1 kilo).
Lazarro Crema Schümli is een milde melange van arabica- en robustabonen, medium gebrand volgens de Zwitserse crema-schümlitraditie, in een zak van 1 kg koffiebonen. De koffie smaakt zacht en evenwichtig, met een frisse body, tonen van chocolade en kruiden en een romige, stabiele crema. Met intensiteit 2 op 13 is Lazarro Crema Schümli een milde keuze voor de volautomaat en de espressomachine, puur als caffè crema of lungo en met melk in een cappuccino.
Lazarro Crema Schümli is een milde melange van arabica- en robustabonen, medium gebrand volgens de Zwitserse crema-schümlitraditie en verkocht als koffiebonen in een zak van 1 kg. De koffie geeft een zachte tas met een frisse body, tonen van chocolade en kruiden en een stevige, romige crema.
Wat is Crema Schümli?
Crema Schümli is een Zwitserse koffiestijl: medium gebrande bonen voor een zachte tas met een stevige, romige cremalaag. De Lazarro-melange volgt die traditie met een mengeling van arabica- en robustabonen. De arabica brengt de zachte, licht fruitige kant van de smaak, de robusta zorgt voor body en een stabiele crema. Een verhouding tussen beide vermeldt de fabrikant niet.
Smaak en intensiteit van Lazarro Crema Schümli
De Lazarro-melange smaakt mild en evenwichtig, met een frisse body en subtiele tonen van chocolade en kruiden. Op de huisschaal van Café du Jour heeft de melange intensiteit 2 op 13 (mild). Door de medium branding blijven de frisse smaaknuances bewaard, anders dan bij donker gebrande koffie met een zwaardere smaak.
Crema Schümli van Lazarro in de volautomaat
De Lazarro-melange is bedoeld voor de volautomaat en voor espressomachines met een molen. Medium gebrande bonen zijn minder vettig dan donker gebrande, wat gunstig is voor het maalwerk van een volautomaat. Je zet er caffè crema, lungo, espresso, cappuccino, latte macchiato en filterkoffie mee; voor een gewone tas reken je ongeveer 5 tot 8 g bonen. Zoek je een andere milde koffie met een volle crema, dan is de cremamelange van Segafredo een alternatief.
Kenmerken van Lazarro Crema Schümli
- Merk: Lazarro
- Inhoud: 1 kg koffiebonen
- Bonen: arabica en robusta
- Branding: medium, volgens de Zwitserse crema-schümlitraditie
- Intensiteit: 2 op 13 (mild)
- Smaak: zacht, frisse body, tonen van chocolade en kruiden
- Geschikt voor: volautomaat en espressomachine; caffè crema, lungo, cappuccino, latte macchiato en filterkoffie
Alle melanges van dit merk vind je bij Lazarro-koffiebonen; het volledige aanbod staat bij koffiebonen. Liever 100% arabica? Kijk dan bij de arabica-koffiebonen.
| SKU | CDJ-LAZARROCRSCH |
|---|---|
| Merk | Lazarro |
| EAN | 8710435131461 |
| Geproduceerd in | Nederland |
| Sterkte | 2 - Mild |
| Smaak | Chocoladeachtig, Kruidig |
| Variëteit | Blend Arabica/Robusta |
| Geschikt voor | Filterkoffie, Cappuccino, Crema, Lungo, Latte |
| Zetmethode | Volautomaat |
| Bevat cafeïne | Ja |
| Koffiebranding | Medium |












