Beoordeeld met 4.9 / 5 op basis van  Google klantreviews 

Café du Jour verse losse thee - kruidig kwartet - 4 x 100 gram

Laden...
Café du Jour verse losse thee - kruidig kwartet - 4 x 100 gram

 12,89 Normale Prijs 15,91

  Wordt binnen 1 à 2 dagen geleverd
  Gratis bezorging boven de 40,- in heel België

Fresh Herbs, Slaapmutsje, Inspiracion en Chai. Samen vormen ze het kruidig kwartet verse thee pakket. Deze vier kruidige theetjes hebben we samengevoegd in één pakket om jullie kruidenthee liefhebbers eens flink te verwennen. Kom even helemaal tot rust met een rustig kopje kruidenthee en leun achterover. Dat kopje kruidenthee heb je namelijk elke dag wel verdiend.

Details

We hebben het kruidig kwartet samengesteld van onze vier beste kruidentheeën. We zouden natuurlijk niet willen sollen met jouw "me-time" en daarvoor is alleen de beste kwaliteit thee goed genoeg. Dus bereid je maar vast voor op het ultieme relaxmoment, dan stel ik je even voor aan het kwartet:

  • Fresh Herbs - 100 gram: Een heerlijke kruidenmelange van brandnetel, zoethout, venkel, vlierbloesem, pepermunt en citroengras zorgt voor een heerlijke frisse smaak die je na een lange dag goed verwend.
  • Slaapmutsje - 100 gram: Het lekkerste kopje thee voor het slapengaan. een rustgevende thee met een kruidenmengsel van onder andere valeriaan en Sint-janskruid. Geeft rust en bevordert de nachtrust.
  • Inspiracion - 100 gram: Voor de Picasso's en Rembrandts onder ons is de Inspiracion een perfecte thee. Met gember, kaneel, kardemom en kruidnagel is hij heerlijk van smaak en ruikt hij ook nog eens verrukkelijk.
  • Nature Chai - 100 gram: Neem even een momentje voor jezelf en geniet van de chai-specerijen op een bodempje van zwarte thee. Met onder andere gember en kaneel zorgt deze thee voor een heerlijke smaak en een echt rustmomentje.

Neem echt even tijd voor jezelf met het kruidig kwartet van Café du Jour, en verwen jezelf zoals je dat het beste kan, met een goeie kop thee natuurlijk!

Meer Informatie
Artikelnummer CDJ-T-PKT-KRUIDKWARTET
MerkCafé du Jour
Geproduceerd inNederland
Beoordelingen

Schrijf uw eigen review

Je review over Café du Jour verse losse thee - kruidig kwartet - 4 x 100 gram

Veelgestelde vragen
Klantvragen
Zijn de ingrediënten van deze theeën 100% natuurlijk?
Ja, alle theeën in het Kruidig Kwartet zijn samengesteld uit 100% natuurlijke kruiden, specerijen en gedroogde planten. Er worden geen kunstmatige toevoegingen, aroma's of kleurstoffen gebruikt.
Is deze thee geschikt om ’s avonds te drinken of zit er cafeïne in?
Drie van de vier theesoorten (Fresh Herbs, Slaapmutsje, Inspiracion) zijn volledig cafeïnevrij en daardoor zeer geschikt om 's avonds te drinken. Alleen de Nature Chai bevat zwarte thee en bevat dus van nature een kleine hoeveelheid cafeïne. Als je volledig cafeïnevrij wilt drinken, kun je deze variant overslaan in de avond.
Welke smaken en kruiden zitten er precies in het Kruidig Kwartet theepakket?
Het Kruidig Kwartet bestaat uit vier verschillende kruidentheesoorten: Fresh Herbs (brandnetel, zoethout, venkel, vlierbloesem, pepermunt, citroengras), Slaapmutsje (met onder andere valeriaan en St. Janskruid), Inspiracion (gember, kaneel, kardemom, kruidnagel) en Nature Chai (zwarte thee met o.a. gember en kaneel). Elk zakje bevat 100 gram thee.
Wat is de beste manier om deze losse thee te bereiden voor een optimale smaak?
Wij raden aan om 2 à 3 gram (ongeveer een volle theelepel) thee per kop te gebruiken. Giet hier 95-100°C heet water overheen en laat de thee 5 tot 8 minuten trekken. Je kunt een theezeef of -filter gebruiken zodat de kruiden makkelijk uit het water te halen zijn.
Heeft u gevonden wat u zocht?

Cafedujour.nl is beoordeeld met 4.9 / 5 op basis van Google klantreviews