
Lavazza Espresso Cremoso voordeeldoos

Lavazza Espresso Cremoso - koffiebonen - 6 x 1 kilo
Voordeeldoos met 6 × Lavazza Espresso Cremoso (koffiebonen, 1 kilo).
Lavazza Espresso Cremoso is een medium gebrande melange van arabica en robusta in een pak van 1 kg koffiebonen. De bonen komen uit Zuid-Amerika en Zuidoost-Azië en geven een volle, ronde espresso met tonen van cacao en specerijen en een romige crema. Met intensiteit 8 op 13 zijn deze Lavazza koffiebonen geschikt voor espresso, cappuccino en filterkoffie.
Lavazza Espresso Cremoso is een medium gebrande melange van arabica en robusta, verkocht als koffiebonen in een pak van 1 kg. Espresso Cremoso geeft een volle espresso met een romige crema en chocoladeachtige tonen, en werkt ook in cappuccino en als filterkoffie.
Smaak van Espresso Cremoso
Espresso Cremoso smaakt vol en rond, met duidelijke tonen van cacao en specerijen. De afdronk is vol en zacht, met een romige body die bij de naam Cremoso past. Met intensiteit 8 op 13 en intensiteit 8 volgens Lavazza, op een schaal van 1 tot 10, is de koffie krachtig zonder zwaar te worden.
Arabica en robusta uit Zuid-Amerika en Zuidoost-Azië
De arabica- en robustabonen van Espresso Cremoso komen uit Zuid-Amerika en Zuidoost-Azië; de koffie wordt in Italië geproduceerd. De arabica brengt een zacht aroma, de robusta zorgt voor body en een stevige cremalaag. De medium branding houdt de koffie rond en aromatisch.
Espresso Cremoso als espresso, cappuccino of filterkoffie
Espresso Cremoso is gemaakt voor espresso: je krijgt een volle tas met een mooie cremalaag. In een cappuccino of een andere koffie met melk blijven de chocoladetonen goed aanwezig en mengen ze vlot met de melk. Vers gemalen als filterkoffie geeft de melange een stevige, toegankelijke tas.
Espresso Cremoso naast Crema e Gusto Classico
Espresso Cremoso is lichter gebrand (medium) dan Crema e Gusto Classico van hetzelfde merk (donker), bij dezelfde intensiteit van 8 op 10 volgens Lavazza.
Kenmerken van Espresso Cremoso
- Merk: Lavazza
- Inhoud: 1 kg koffiebonen
- Bonen: arabica en robusta uit Zuid-Amerika en Zuidoost-Azië
- Branding: medium
- Intensiteit: 8 op 13 (krachtig); 8 volgens de fabrikant, op een schaal van 1 tot 10
- Smaak: cacao, specerijen, romige body
- Geschikt voor: espresso, cappuccino, filterkoffie
| SKU | CDJ-LAVCREMO |
|---|---|
| Merk | Lavazza |
| EAN | 8000070027336 |
| Geproduceerd in | Italië |
| Volume / verpakking | 1 kilo |
| Koffiesoort | Koffiebonen |
| Sterkte | 8 - Krachtig |
| Smaak | Chocoladeachtig, Fruitig |
| Variëteit | Blend Arabica/Robusta |
| Geschikt voor | Espresso, Filterkoffie, Cappuccino |
| Bevat cafeïne | Ja |
| Koffiebranding | Medium |
| Intensiteit volgens fabrikantschaal | 8/10 |












