
voordeeldoos

Lavazza Dek (Decaffeinato) - Cafeïnevrije koffiebonen - 12 x 500 gram
Geniet van de Lavazza Dek (Decaffeinato) koffiebonen met deze voordelige doos van 12 pakken van 500 gram. Deze cafeïnevrije koffie combineert smaak en kwaliteit zonder de opwekkende effecten van cafeïne. De zorgvuldig geselecteerde bonen zijn geroosterd tot in de perfectie om een volle, rijke smaak te leveren. Ontdek de wereld van Lavazza's decafeïnato koffie, waar kwaliteit nooit wordt opgeofferd voor cafeïnevrije beleving.
Gratis bezorging boven de 40,- in heel België
Ontdek de voortreffelijke smaak van Lavazza Dek (Decaffeinato) - cafeïnevrije koffiebonen in een royale voordeeldoos van 12 pakken van elk 500 gram. Deze premium koffiebonen zijn met zorg gekozen en geroosterd om een unieke, volle smaak te leveren, zonder de stimulerende effecten van cafeïne.
Lavazza's decafeïnato koffiebonen bieden een perfect evenwicht tussen smaak en cafeïnevrije voordelen. Het resultaat is een rijke, diepe smaak met subtiele chocolade noten, ideaal voor elk moment van de dag. Met elke slok zult u de kwaliteit en de toewijding aan excellentie van het Lavazza merk ervaren.
Voor uw gemak biedt Café du Jour u deze buitengewone cafeïnevrije koffiebonen in een voordeeldoos van 12 pakken van 500 gram, zodat u nooit zonder uw favoriete drankje zit. Geniet van het beste van twee werelden met Lavazza Dek (Decaffeinato) - cafeïnevrije koffiebonen. U zult de smaak en het aroma waarderen, zonder de onrust die cafeïne kan veroorzaken.
Bestel vandaag nog uw Lavazza Dek (Decaffeinato) - 500g cafeïnevrije koffiebonen voordeeldoos bij Café du Jour en ervaar de ware betekenis van kwaliteitskoffie, zonder cafeïne.
Artikel Nr. | CDJ-LAVDECAF-BOX |
---|---|
Merk | Lavazza |
EAN | 8000070110571 |
Geproduceerd in | Italië |
Inhoud / verpakking | 500 gram |
Soort koffie | Koffiebonen |
Intensiteit | 3 - Regular |
Smaak | Chocolade, Nootachtig |
Variëteit | Blend Arabica/Robusta |
Ideale koffiebereidingen | Espresso, Filterkoffie, Cappuccino |
Cafeine | Nee |
Koffie branding | Medium |